منوی اصلی
از اینجا ... از آنجا
قصه های ساده زندگی - اگر ما را گم کردید فقط کافی است « از اینجا از آنجا» را در گوگل جستجو کنید!
 • ابراهیم شنبه 25 آبان 1392 10:03 ق.ظ نظرات ()
  خانم Queenie Liao یك مادر چینی است. كه با استفاده از یك ایده جالب توانسته كارهای زیبایی به نمایش بگذارد.  او وقتی كه فرزندش خواب است با پارچه و عروسك و وسایل مختلف صحنه های با مزه ای دور او خلق كرده و عكس گرفته است و نتیجه ی كارهایش را در فیـسبوك و اینترنت و ... گذاشته است.  اسم آلبوم عكس ها را گذاشته Wengen in Wonderland به معنی ونگن در سرزمین عجایب!
  با جستجوی این عبارت در قسمت تصاویر گوگل و فیـسبوك می توانید نمونه های عكس ها را ببینید. سایت CNN هم در اینجا بخشی از عكس ها را گذاشته (اینجا)

  و این هم سایت اختصاصی ونگن ! (اینجا)  آخرین ویرایش: شنبه 2 آذر 1392 11:37 ق.ظ
  ارسال دیدگاه
 • ابراهیم پنجشنبه 9 آبان 1392 08:55 ب.ظ نظرات ()
  به راستی چرا پارسیان را از هرمزگان جدا کردند؟

  در هرمزگان این روزهایی که گذشت اتفاقات زیادی رخ داد و درباره طرح جدا کردن پارسیان از هرمزگان بحث های زیاد و حرف های مختلفی زده شد. از قول هر دو طرف ماجرا، مطالب گوناگون در سایت های خبری و برخی رسانه ها مطرح شد. از نماینده مجلس و امام جمعه گرفته تا مردم عادی کوچه و بازار هرکس چیزی گفت و  در حد خود کاری کرد.

  ابتدا نماینده ها تکذیب کردند!
  بعد که کار جدی شد، عده ای تجمع کردند و شعار دادند!
  یکی رفت توی مجلس نطق کرد!
  آن یکی توی نماز جمعه صحبت کرد!
  لابی گری و امضا جمع کردن شروع شد!
  کار بالا گرفت و در فـیس بـوک و واتس آپ بحث داغ شد، حتی کار به بی بی سی و من و تو و ... هم کشید.

  اما ....

  آب سردی روی سر همه ریخته شد.
  کار تمام شد!


  همان اوایل نماینده ی شیراز (جناب آقای قادری) با رسانه ها مصاحبه کرد و لیست بلند بالایی از دلایل را فهرست کرد که چرا باید فارس به دریا وصل شود؟
  اما جالب اینجا بود که تقریباً هر آدم ساده ای هم می توانست با کم ترین زحمت توجیهات ایشان را رد کند. هیچ کدام (تأکید می کنیم هیچ کدام) از دلایل ایشان در مقابل هزینه ای که به مملکت و نظام وارد می کند، قابل دفاع نبود!

  پس علت چه بود؟

  چه قدرتی و با چه توجیهی نماینده های خشمگین (که حتی آماده برای استعفا هم شده بودند و در مجلس انصافاً تلاش قابل تقدیری از خود نشان دادند) و امام جمعه محترم که قرص و محکم پشت حمایت از وحدت و یکپارچگی استان ایستاده بود را آرام کرد؟!؟

  دوست عزیزی داریم که خیلی کارش درست است و تحلیل های جالبی از اوضاع و احوال جامعه دارد. امروز داشتیم در مورد اتفاق جدا کردن پارسیان و علت واقعی آن بحث می کردیم. او 3 دلیل را برای این کار مطرح کرد که تاکنون هیچ کس در هیچ رسانه و محفلی درباره ی آن حرف نزده و در لیست بلند و بالای آقای قادری هم اثری از آنها نیست.
  متأسفانه بخاطر قولی که از ما گرفت، نمی توانیم هیچکدام از آنها را اینجا مطرح کنیم!

  تنها همین را بگویم که وقتی جریان را توضیح داد، همگی تأیید کردیم که چرا طرح مذکور آنقدر جدی پیگیری شد و بالاخره چراغ خاموش به نتیجه رسید.
  آنها که نمی دانستند که هیچ اما کاش آنها که از اول در جریان بودند امور را جوری مدیریت می کردند که حداقل مردم و جوانان ساده دل استان تحریک نمی شدند تا آسیب نبینند و سرخورده نشوند.

  آخرین ویرایش: - -
  ارسال دیدگاه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic