تبلیغات
از اینجا ... از آنجا - چیزهای بد بد ؟!؟

از اینجا ... از آنجا

قصه های ساده زندگی - اگر ما را گم کردید فقط کافی است « از اینجا از آنجا» را در گوگل جستجو کنید!

شنبه 10 مرداد 1388

چیزهای بد بد ؟!؟

نویسنده: ابراهیم   طبقه بندی: عمومی، 


چیزهای بد بد ؟!؟
آقا ما یک امکانات و راه و روش هایی یاد گرفته ایم بسیار خفن، که می توانیم بفهمیم چند نفر به وبلاگمان سر می زنند. از چه کشورها و شهرهایی بیشترین مراجعه کننده را داریم. ملت چه کلمات و عباراتی را جستجو کرده اند تا به وبلاگ ما رسیده اند و هزار تا چیز باحال دیگر!
اگر بچه های خوبی بودید ( یعنی هر روز ده بار به وبلاگ ما سر بزنید و هر دفعه ده تا نظر بدهید و مدام از ما تعریف کنید !) شاید این فوت و فن ها و کلک ها را یاد شما هم دادیم.
نکته ای که امروز برق از سرم پراند، این بود که چندین مورد با جستجوی کلمات و عبارت های باحال (!) به وبلاگ ما رسیده اند؛ مثلاً :
" چیزهای بد بد "
" خاطرات [...] کردن"
"ماجراهای [ ...] در یاهو 360 "

( مجبور شدم بعضی کلمات را سانسور کنم )!
  جان ؟؟!!!!
خدا وکیلی، شما بگویید! توی این مدتی که ما این وبلاگ را دایر کرده ایم، خدای ناکرده این مطالب و عبارات خلاف موازین شرع و اخلاق به چشمتان خورده؟!؟ اصلاً ما و این حرفها ؟!

آخر چرا این کارها را می کنید؟ چرا می خواهید ما را بد نام کنید؟ نکنید تو را به خدا !
شما که این جناب مخابرات محترم را می شناسید. می زنند ما را فیلتر می کنند ها ! به جان خودم رحم و مروت هم ندارند! آنوقت جواب این همه خواننده مشتاق را چه کسی خواهد داد؟؟!
گرد و خاکی می بینمت!
باز هم گرد و خاک آمد. بیچاره ما ساکنین استانهای غربی و جنوبی! هرچه کشند قرمز و گرد و غبار زرد و ... هست مال ما بدبخت و بیچاره هاست!
امروز داشتم عکس های ماهواره ای ( سایت ناسا ) از این پدیده در منطقه را نگاه می کردم. کل منطقه ما پوشیده از یک ابر بزرگ گرد و غبار بود.
نکته مهم بهداشتی : این ذرات گرد و غبار برای بیماران ریوی و قلبی مضر است بنابراین این افراد ماسک بزنند و از خانه خارج نشوند.
نکته خارج از پرانتز : همراهی این گرد و غبار با شیوع آنفلوانزای خوکی دیگر نور علی نور است. بد شانسی که شاخ و دم ندارد!وقتی خوک ها خوب معرفی نمی شوند!
ماهها از شروع ماجرای بیماری آنفلوانزای خوکی در دنیا می گذرد. وقتی کشورهای عاقل و هوشیار دنیا داشتند خود را برای مقابله با این بیماری آماده می کردند، حکایت خواب خرگوشی ما جای تأمل بسیار داشت.
خوشبختانه هرچند دیر اما چیزهایی ( به اسم اطلاع رسانی ) توی رادیو و تلویزیون و سایر رسانه ها می بینیم. جای بسی خوشحالی و تشکر است. اما مثل همیشه  و طبق عادت قدیم ، همراه این اطلاع رسانی مقادیر متنابهی خالی بندی و دروغ هم توسط عزیزان بزرگوار به خورد مردم داده می شود که تنها اهل فن متوجه آنها می شوند. بماند که در زمانی کوتاه گند کار در خواهد آمد.
کاش به جای این سیاست بازی ها و " مصلحت اندیشی ها " یک اطلاع رسانی درست و کامل و بی شیله پیله انجام می دادیم. توی کتابهایی که ما خواندیم و یاد گرفته ایم، همیشه گفته اند مهمترین قسمت یک برنامه مبارزه با این گونه بیماریها، « آموزش و اطلاع رسانی صحیح و به موقع به جامعه است »  تا بتوان مشارکت آنها را به همراه داشت و جلوی آسیب و فاجعه را گرفت.پ ن : بنگری دوست خوب وبلاگ نویس ما که بدون شک  آشنای همه ی دوستان جنوبی است بعد از مدتی دوری و دلگیری با پست جالب و غیر منتظره ای به روز شده است! اینجا را ببینید.

ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام

صفحات جانبی

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • اضافه به خبرخوان

 • Subscribe


Related Posts with Thumbnails