تبلیغات
از اینجا ... از آنجا - سیگنالهای ضعیف، سیگنالهای خیلی ضعیف!

از اینجا ... از آنجا

قصه های ساده زندگی - اگر ما را گم کردید فقط کافی است « از اینجا از آنجا» را در گوگل جستجو کنید!

یکشنبه 15 تیر 1393

سیگنالهای ضعیف، سیگنالهای خیلی ضعیف!

نویسنده: ابراهیم   طبقه بندی: طنز، دیشب یك پارچ پر آب هویج گرفتیم (!) و با بر و بچز منتظر دیدن یك بازی حساس فوتبال جام جهانی (هلند و كاستاریكا) بودیم . اما باز هم بدلیل برگزاری مسابقه بازی والیبال ایران و لهستان، مجبور بودیم دندان روی جگر بگذاریم تا والیبال تمام شود و بعد برسیم به تماشای بازی فوتبالمان!
بماند كه برخی از دوستان خدا خدا می كردند نتیجه 3 بر صفر شود، حتی به سود لهستان(!) تا بلكه مثل دیشب فوتبال را از دست ندهیم!
...
روی ادامه مطلب كلیك كنید.

خلاصه همینطور كه جرعه جرعه آب هویجمان را مزه مزه می كردیم   به اتفاق داشتیم بدلیل توفیق اجباری، هنر نمایی «سرو قامتان» تیم ملی والیبال مقابل لهستان را نگاه می كردیم كه ... [تصویر آهسته و تكراری تماشاگرها] ... دوباره برگشتیم به ادامه مسابقه! خب معلوم بود كه بازیكنان ما زیاد خود را به آب و آتش نمی زنند و ... [تصویر آهسته و تكراری تماشاگرها] ... دوباره ادامه بازی! لهستان با سرویس های پرشی خیلی زیبا مدام امتیاز می گرفت كه ... [تصویر آهسته و تكراری تماشاگرها] ...!

با داشتن كمی عقل و تیزبینی و مراجعه به سوابق موجود در حافظه بلند مدت ذهنی، می شد حدس زد علت این همه سانسور چه بوده اما ... موضوع وقتی جالب شد كه مجری محترم با اعتماد به نفس كامل فرمودند: علت این موضوع دریافت سیگنالهای ضعیف و تصاویر بی كیفیت از لهستان است!!!
درحالیكه نزدیك بود آب هویج بپرد توی گلویمان، یك لحظه فكر كردیم یعنی تصویری كه با استانداردهای سخت گیرانه فدراسیون والیبال با كیفیت HD تهیه می شود دچار مشكل شده است! بخاطر همین تصاویر بی كیفیت نزدیك بود ما را از ادامه مسابقات كنار بگذارند؟! جل الخالق!...!

بالاخره كج دار و مریض تماشای مسابقه را ادامه دادیم. محاسبه كردیم و دیدیم با هر یك دقیقه بازی،  15 ثانیه ...[تصویر آهسته و تكراری تماشاگرها] ... بعله. اما خب باز جای شكرش باقی بود.
تا اینكه ست سوم رسید. ناگهان نمی دانم خاصیت آب هویج ها بود یا هر چیز دیگر كه حركات مشكوكی بین تماشاگرها دیدیم ؛

با یك نقشه ی حساب شده كه احتمالاً كار صهیونیست و اصلاً خود شیطان رجیم بوده، دو ردیف cheer leader (این دختركان الكی خوش مو بلوند كه لباس ناجور می پوشند و حركات موزون انجام می دهند) آمدند و در فضای خالی صندلی های تماشاگران كه پشت زمین و درست در مقابل دوربین بودند نشستند . از آن به بعد ... ما از مسابقه هیچ چیزی نفهمیدیم! چون آنقدر كیفیت سیگنالها بد و ضعیف شد كه نگو و نپرس! بیچاره تلویزیون ما همه اش حركت آهسته نشان می داد و سعی می كرد كیفیت تصویر و سیگنالها را بهتر كند. به نظر دوستان كارشناس حتی سیگنالهای ارسالی از برزیل، یا حتی مسابقات شنا هم اینقدر بد و ضایع نبوده است! بنابراین لازم است تذكر جدی به لهستانی ها بدهیم كه آقا جان یك بازی بردن ارزش این همه [...] بازی درآوردن ندارد!!!

خلاصه در شبی خاطره انگیز، تیم والیبال ما 3 بر صفر باخت اما صعود كرد! ما هم توانستیم مسابقه فوتبال را با خیال راحت از اول ببینیم! ... هرچند آب هویج ها هم تمام شد و به فوتبال نرسید!

راستی گویا به سرعت برق و باد دوستان زحمت كشیدند و سیگنالهای ضعیف را جهت مستند سازی در اینترنت منتشر كرده اند. ما هم یكی از ضعیف ترین آنها را آوردیم كه شما عزیزان بی نصیب نمانید!می بینید تو را به خدا؟!
تا حالا اینقدر ضعف را دیده بودین؟!
یكی نیست بگوید: ای لهستان! ای بی كیفیت! ای سیگنال ضعیف! حیا كن!
نگاه كن!
ببین ما چه سیگنال خوبی می آوریم توی ورزشگاه!یه كم یاد بگیر!
والسلام.

ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام

صفحات جانبی

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • اضافه به خبرخوان

 • Subscribe


Related Posts with Thumbnails